Fantastyczny wynik Gustawa Dądeli w Time Trial.


Przedstawiciel CST Riders w BMX, czyli Gustaw Dądela, wygrał sobotnie zawody w Jaśle, zostając Mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas! Tym większy szacunek dla Gustawa, że przed sezonem odniósł ciężką kontuzję, która nie pozwoliła mu odpowiednio przygotować się do sezonu. Dodatkowo przed tygodniem zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas zawodów w Szwajcarii, ale na szczęście nic poważnego się nie stało.


- Od zawodów nie oczekiwałem w zasadzie niczego. Pojechałem, żeby się sprawdzić i przetestować nogę po niedawnym upadku w Szwajcarii – mówi Gustaw. - Mega się cieszę, bo myślałem, ze jest to już stracony dla mnie sezon przez głupią kontuzję w okresie przygotowawczym – dodaje. - Stojąc na starcie myślałem tylko o tym, żeby nie upaść właśnie na tę nogę. Udało się! Dwa płynne przejazdy, bez większych błędów w zasadzie z identycznymi czasami - kończy szczęśliwy zawodnik i zaprasza na kolejne mistrzostwa.
- Czekają mnie jeszcze jedne zawody w tym sezonie - Mistrzostwa Polski w FourCrossie w Szczawnie Zdroju. W tych zawodach biorę udział jako zawodnik, ale tez sprawdzam się pod względem współorganizacji. Wszystkich, którzy chcą podziwiać świetne widowisko zapraszam 14. października do Szczawna.


CST Riders mają już w swoim gronie trójkę tegorocznych Mistrzów Polski: Martę Turoboś w Eliminatorze MTB, Darka Batka w Maratonie MTB i Gustawa Dądelę w Time Trial! Doliczając Michała Kwiatka, który zdobył Amatorskie Mistrzostwo Polski MTB, Mistrzów CST jest aż czwórka.