Nowy projekt CST Poland!


Miło nam poinformować Państwa, że powstała nowa grupa kolarska – CST MTB TEAM.


Trwają przygotowania do inauguracyjnego sezonu grupy CST MTB TEAM. Z nadzieją czekamy na pierwsze starty, jednak do tegorocznych wyników podchodzimy ostrożnie. Priorytetem będą maratony MTB, w tym – między innymi - mistrzostwa świata i Europy oraz cykl Vienna Life Maraton Lang Team. Na pewno grupa wystartuje też w wybranych wyścigach szosowych na początku sezonu. Chcemy również odwiedzić Czechy, Słowację oraz Austrię i tam pokazać się na kilku imprezach. Szczegółowy kalendarz startów zespołu dopiero powstaje.
Liderem Teamu jest Dariusz Batek - reprezentant Polski, wielokrotny zwycięzca wyścigów etapowych na szosie i maratonów MTB, medalista mistrzostw Polski MTB oraz srebrny medalista mistrzostw świata MTB w sztafecie z 2007 r. Batkowi pomagać będą zawodnicy: Michał Kucewicz i Karol Kucięba oraz mechanik zespołu Aleksander Kwiatek z serwisu Bikehelp.
- W zawodowym życiu coś już udało mi się osiągnąć, ale wciąż mam nadzieję, że najlepsze przede mną – podkreśla Darek Batek. - Jestem podekscytowany startem projektu CST i cieszę się, że jestem jego częścią - dodaje doświadczony zawodnik.