Ekipa prowadzona przez Przemysława Gierczaka, czyli Hurom LKK LUKS Sławno Kellys Team, w nowy sezon wkroczyła z solidnymi partnerami. Miło nam poinformować, że jednym z nich jest CST. Od dłuższego czasu nasza firma wspiera Martę Turoboś, teraz wszyscy zawodnicy ze Sławna będą korzystali z naszych niezawodnych opon, z czego bardzo się cieszymy.

W składzie ekipy, która ma w planie starty zarówno w Polsce jak i europejskich imprezach z kalendarza UCI, znaleźli się aktualni Mistrzowie Polski: Marta Turoboś, Agnieszka Szpocińska, Marcin Budziński, Tomasz Budziński oraz Arkadiusz Wach. Warto podkreślić, że wszyscy są wychowankami klubu ze Sławna. O wszystkich sukcesach, jakie mają na koncie podopieczni trenera Gierczaka można by długo pisać, ale liczymy, że najważniejsze osiągnięcia dopiero przed nimi.

Przemysław Gierczak - Naszym priorytetem będzie dalszy rozwój i pokazywanie się z jak najlepszej strony w rywalizacji na wysokim poziomie. Niezwykle ważne jest dla nas to, aby nasza ciężka praca nadal sprawiała nam radość, a tym samym cieszyła również naszych kibiców. Liczymy na Wasze wsparcie i doping na dobre i na złe.