Poznajcie CST MTB TEAM!

Jak już wiecie, z początkiem roku 2017 powstała nowa grupa kolarska – CST MTB TEAM. Poniżej przedstawiamy bliżej naszą drużynę. 

Jakiś czas temu CST Poland stworzyło ekipę CST Riders, czyli zespół ludzi, którzy wyposażeni w sprzęt CST, pomagali nam w rozwoju marki. Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć własny kolarski team! Najważniejszą osobą tego projektu i jednocześnie niekwestionowanym liderem jest Dariusz Batek - reprezentant Polski, wielokrotny zwycięzca wyścigów etapowych na szosie i maratonów MTB, medalista mistrzostw Polski MTB oraz srebrny medalista mistrzostw świata MTB w sztafecie z 2007 r. Darkowi pomagają zawodnicy: Michał Kucewicz i Karol Kucięba oraz mechanik zespołu Aleksander Kwiatek z serwisu Bikehelp.

- W zawodowym życiu coś już udało mi się osiągnąć, ale wciąż mam nadzieję, że najlepsze przede mną – podkreśla Darek Batek. – Sezon już w pełni, a ja nadal jestem podekscytowany projektem CST i cieszę się, że jestem jego częścią - dodaje doświadczony zawodnik.

IMG_9303-Edit_1.jpg

Trwa inauguracyjny sezon CST MTB TEAM. Pierwsze starty za nami, jednak do tegorocznych wyników podchodzimy ostrożnie. Priorytetem są maratony MTB, w tym – między innymi - mistrzostwa świata i Europy oraz cykl Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Odwiedzamy również sąsiadów, czyli Czechy, Słowację oraz Austrię, żeby tam pokazać się na kilku imprezach. Udało się już odnieść kilka cennych zwycięstw, w tym 27 maja 2017 r. w maratonie Vienna Life w Gdańsku. Ciekawostką niech będzie fakt, że Darek wygrał tam już trzeci rok z rzędu!