Największe rowerowe targi w Polsce przeszły do historii.

Targi Kielce, hala D, stoisko nr 4 - to właśnie w tym miejscu w ubiegłym tygodniu swoją siedzibę miała firma CST Poland. Na targach oficjalnie zaprezentowano nowości CST na kolejny sezon. Linia premium to nowa, jeszcze lepsza wersja opony Jack Rabbit oraz opony Convoy i Detour, a linia standard to uniwersalna guma All Terrains.

Jack Rabbit II
Aktualizacja Jack Rabbit. Celem było uczynienie świetnej opony jeszcze lepszą. Do wzoru bieżnika dodano specjalną warstwę, która zapewnia fantastyczną kontrolę oraz niezrównaną przyczepność i szybkość. Ta kombinacja sprawia, że Jack Rabbit II jest prawdziwym dziełem sztuki o wysokiej skuteczności.

Detour
Szybka i lekka opona idealna na różne tereny miejskie. Posiada centralnie umieszczony bieżnik zapewniający przyczepność na mokrej nawierzchni, a boczne klocki zapewniają trakcję na nierównościach w trawie i błocie. Warstwa ochronna EPS chroni przed przebiciami, a odblaskowe pasy boczne sprawiają, że jesteś widoczny w dzień i nocy przez innych użytkowników dróg.

Convoy
Opona została zaprojektowana dla nowej generacji rowerów szosowych i graveli. Bieżnik jest zoptymalizowany dla każdej z dostępnych szerokości. Odstępy między klockami pozwalają utrzymać trakcję niezależnie od podłoża. Giętkie ścianki zapewniają komfort jazdy i doskonałą prędkość toczenia, a zabezpieczenie EPS pod bieżnikiem zapobiega przebiciom.

All Terrains
Opona z linii standard dla każdego miłośnika kolarstwa górskiego. Uniwersalny bieżnik, który dobrze sprawdzi się na każdej nawierzchni.

Nowości nowościami, ale to nie był koniec atrakcji przygotowanych przez ekipę CST. Drugiego dnia targów na stoisku CST zorganizowano "Godzinę Mistrzów". W rolach głównych wystąpili wielokrotni Mistrzowie Polski od lat jeżdżący na oponach naszej marki: Dariusz Batek z CST 7R MTB Team, Marta Turoboś z Hurom Sławno Accent Team oraz Gustaw Dądela.

Dodatkowo Team CST 7R reprezentowali jeszcze Rita Malinkiewicz i Michał Kucewicz, a ze Sławna przybyła cała klubowa załoga pod wodzą trenera Przemysława Gierczaka.  

W Kielcach, poza nowościami i sportowymi emocjami, które zapewnili kolarze CST, odbyło się mnóstwo spotkań i rozmów. Jesteśmy pewni, że zaprocentują one w przyszłości ciekawymi projektami. Tak czy inaczej, targi Kielce Bike-Expo uznajemy za w pełni udane.

Do zobaczenia za rok!

Fot. Velonews.pl