Deweloper 7R zaangażował się we wsparcie kolejnej drużyny sportowej. 9 stycznia podczas oficjalnej uroczystości nastąpiło podpisanie umowy i symboliczne przekazanie koszulki inaugurujące współpracę.

Wspomaganie inicjatyw związanych ze sportem towarzyszy strategii 7R od początku istnienia firmy. Obecnie deweloper wspiera również drużynę siatkarek 7R Solna Wieliczka i amatorską grupę kolarską 7R Politechnika Gdańska. Wskutek partnerstwa od nowego sezonu drużyna kolarska będzie występowała w barwach 7R i pod nazwą CST 7R MTB Team.

– Jestem ogromnie zadowolony z rozpoczęcia współpracy z drużyną kolarską CST MTB. To kolejny etap realizacji naszej misji społecznej poprzez promowanie sportu. Jest to związane z wartościami organizacji – zarówno zarząd jak i pracownicy firmy czynnie uprawiają sport angażując się w różnego rodzaju kompetycje. Mamy nadzieje, że w nowych barwach uczestnicy drużyny odniosą same sukcesy, których serdecznie im życzymy – komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes 7R SA.

CST MTB TEAM powstał z początkiem 2017 roku. Liderem drużyny kolarskiej jest Dariusz Batek – reprezentant Polski, wielokrotny zwycięzca wyścigów etapowych na szosie i maratonów MTB, medalista mistrzostw Polski MTB oraz srebrny medalista mistrzostw świata MTB w sztafecie z 2007 r. W ubiegłym roku zawodnik po raz trzeci w karierze został mistrzem Polski w maratonie MTB. Oprócz Dariusza Batka w drużynie znajdują się również Rita Malinkiewicz, Michał Kucewicz i Karol Kucięba, a to nie koniec, bo szykują się jeszcze wzmocnienia.

– Wszyscy jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że firma 7R zdecydowała się dołączyć do projektu jako sponsor tytularny naszej grupy, która od teraz nazywa się CST 7R MTB Team. 7R to bardzo solidny partner, znany z zamiłowania do kolarstwa i sportu w ogóle, co ma niebagatelne znaczenie w codziennej współpracy. Osobiście jestem przekonany, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści i satysfakcji ze wspólnie osiągniętych sukcesów – komentuje Dariusz Batek.

7R – deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych specjalizujący się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni logistycznych pod wynajem. Spółka realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak też obiekty typu BTS. W portfolio 7R znajduje się Park Logistyczny Gdańsk-Kowale, Park Logistyczny Kraków Kokotów-Brzegi, Centrum Logistyczno-Biurowe Sosnowiec Milowice, Centra Biurowo-Serwisowe MAN w Małopolu i w Modlnicy oraz obiekt dedykowany Velvet CARE w Kluczach. Łącznie spółka zrealizowała dotąd prawie 250 000 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej. Za swoją działalność 7R została uhonorowana prestiżowymi nagrodami branżowymi: Eurobuild Awards, Prime Property Prize i wyróżnieniem w konkursie Polskiego Towarzystwa Logistycznego.